Krzysztof Ibisz w najnowszym spocie Vision Express

Warszawa, 28 sierpnia 2018 r.

„Ile lat tyle zniżki plus 100 zł rabatu“ - 24 sierpnia rozpoczęła się kultowa kampania reklamowa Vision Express – tym razem - z udziałem gwiazdy TV - Krzysztofa Ibisza. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy MullenLowe MediaHub.

Popularna akcja promocyjna „Ile lat tyle zniżki + 100 zł rabatu“ w salonach Vision Express to oferta, która premiuje wiek klienta. Ale w ramach promocji każdy klient otrzymuje zniżkę - tyle złotych zniżki ile ma lat oraz dodatkowy rabat 100 zł, zaś na okulary progresywne zniżka liczona jest podwójnie!

Gwiazdą najnowszej kampanii raklamującej dostępną w salonach Vision Express promocję jest Krzysztof Ibisz, który w spocie zdradza swój prawdziwy wiek.

Działania reklamowe będą prowadzone do 24 grudnia. Za planownie i zakup mediów odpowiada dom mediowy MullenLowe MediaHub, zaś za kreację agencja reklamowa Walk. Spoty dostęne na YT:

Vision Express

Sieć salonów optycznych, działająca na terenie Polski od 1994 roku. Przez ostatnie 24 lata Vision Express zdobyło niekwestionowaną pozycję lidera i jednego z najbardziej zaufanych optyków z ponad 170 salonami optycznymi na terenie całego kraju. Firma jest częścią grupy GrandVision – globalnego lidera w branży optycznej prowadzącego ponad 6000 salonów w 44 krajach.

 MullenLowe Group, będąca częścią Grupy Interpublic, to ukierunkowana na kreatywność zintegrowana sieć komunikacji marketingowej z ogromnym doświadczeniem biznesowym i gotowością do podejmowania wyzwań. To globalny butik kreatywny, który czerpie inspirację z lokalnych kultur, mając równocześnie światowy zasięg. Dzięki pakietowemu modelowi organizacyjnemu, Grupa specjalizuje się w: rozwiązaniach komunikacji marketingowej za pośrednictwem MullenLowe, zintegrowanym digital marketingu dzięki MullenLowe Profero, zakupie i planowaniu mediów poprzez MullenLowe Mediahub oraz  marketingu aktywacyjnym i konsumenckim za pośrednictwem MullenLowe Open. Grupa niezmiennie znajduje się w gronie najczęściej nagradzanych i najbardziej efektywnych grup sieciowych na świecie.